RELAXUJTE V TOMTO KRÁSNÉM A PŘÁTELSKÉM PROSTŘEDÍ

Jaký lepší způsob, jak se dostat do kontaktu s přírodními krásami, než tábořit venku, obklopený mimořádnou přírodou, inspirací po horách a rozlehlých loukách u vody. Posedět u jídla či občerstvení můžete na kryté verandě cukrárny nebo restaurace. Pokud mezi Vaše oblíbené aktivity patří grilování ve společnosti přátel, je v našem areálu povolenou použití přenosných grilů na dřevěné uhlí. Náš areál je úzce propojen s přírodou. Na jedné straně jej omýván vodou Jesenické vodní nádrže, na straně druhé je zasazen do členitého zeleného údolí s mnoha vzrostlými stromy a udržovanými trávníky. Pro příjemný odpočinek, opalování  a pobyt u vody lze využít travnatou pláž.

RELAXACE MIMO KEMP

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně, kam se snadno dostanete autem i na kole,  mají vedle lázeňské kolonády také řadu příjemných procházkový tras, zpestřených minerálními prameny. Pro veřejnost je zde otevřen svět vody a relaxace Aquaforum, ve kterém se vyřádí dospělí i děti.

Sibyliny lázně

Na německé straně hranice naleznete rozsáhlý vodní a wellness areál, vnitřní i venkovní bazény, klidný saunový svět, wellness procedury a také speciality jako např. orientální saunový pavilon BadeTempel. Chcete-li si užít ke koupání opravdu teplou minerální vodu (až 36 st.C, podíl minerální vody v bazenéch 30%) ve vnitřním i venkovním bazénu sauny, parní lázně a tradiční německé „Aufgussy“ s vonnými silicemi  najdete hned za hranicemi wellness areál  Sibyllenbad. Z našeho kempu tam pohodlnou jízdou autem budete za cca 20 min.

Příjemné wellness s intimním prostředím, relaxačními bazénky s teplou slanou vodou z  Mrtvého moře naleznete zaké v blízkém Zámku Kamenný Dvůr.

NÁRODNÍ PŘÍRODNÍ REZERVACE SOOS

NPR SOOS nedaleko Františkových Lázní (někdy také SOOS-Hájek) patří mezi nejvýznamější přírodní rezervace v Česku. Na ploše 221 hektarů můžete obdivovat rozsáhlá rašeliniště a minerální slatiniště. Typické pro přírodní rezvaci SOOS jsou bublající bahenní sopky, tzv. mofety. Oblast SOOS byla vyhlášena rezervací již v roce 1964.

AUTOKEMP DŘENICE

Autokempink Dřenice je relaxačně pobytový areál s více než čtyřicetiletou tradicí. Kemp leží na břehu vodní nádrže Jesenice u Chebu a má velmi dobré napojení na silnici R6 a silnici č.21 z Chebu do Plzně.

+420 354 431 591 v provozu od května do září
+420 731 887 223   v provozu od ledna do listopadu

Sdílejte s námi