Co u nás najdete

.

Potraviny

Občerstvení, soda, kafe, čaj, čerstvé ranní pečivo, salámy, sýry, jogurty, toaletní potřeby, (není k dispozici žádný tabák)

.

Free Wifi

Máme 5 wifi antén, které jsou rozmístěné po celém našem kempu, abychom téměř zakryli celou plochu, a tak vám umožnili zůstat "připojeni"

.

Zákaz ohně

V celém areálu je přísný zákaz rozdělávání ohně. Povoleny jsou pouze grily na dřevěné uhlí

.

Kola

Plánujete silnou jízdu do hor? Po dohodě je možné kola uložit do garáže

.

Sprchy a WC

Sprchy bez poplatku. Jedna velká umývárna se nachází uprostřed kempu. Další u chat v horní části kempu. Teplá voda je k dispozici po celý den

.

Hriště

K dispozici jsou dvě dětská hřiště, tenisový kurt, volejbalové hřiště, hřiště na petanque, venkovní stoly na stolní tenis (lodě, šlapadla, kanoe, surfy, paddleboard v hlavní sezóně)

. . . .

134

24

64

8

MÍST PRO KARAVANY CHATIČEK MÍST K SEZENÍ V RESTAURACI SPORTOVIŠŤ

Ceník

Ceny jsou včetně základní sazby DPH a jsou uvedeny v Kč za jednu noc

Rezervovat

Aktivity v kempu i mimo kemp

Pláž

Pro příjemnou relaxaci je Vám k dispozici sluněná travnatá pláž vybavená dřevěnými lehátky a slunečníky, které jsou zadarmo pro ubytované hosty. Z tohoto místa lze dobře přehlédnout velké dětské hřiště a odpočívající rodiče, tak neztratí přehled o tom, co dělají jejich děti.

Motokáry

Sportovní areál Kartarena Ypsilonka , který je největším a nejmodernějším specializovaným závodním motokárovým okruhem v České republice

Cykloturistika

Pro vyznavače kol máme v okolí kempu několik cyklostezek, které mohou vést i okolo Ohře z Chebu do Karlových Varů

Jízda na koních

V nedaleké obci Nebanice je chov kladrubských i sportovních koní, kde si můžete vyzkoušet jízdu na koni nebo v kočáře. Zážitek z jízdy na koni si mohou dopřát dospělí i vaši děti. Po předchozí dohodě se zde mohou svézt na poníkovi. Koně se zde pasou na rozsáhlých pastvinách podél řeky Ohře a můžete si k nim udělat malý výlet.

Pro letadlové nadšence

Milovníci letadel nebo nadšenci pro pohledy do krajiny z výšky mohou využít blízké sportovní letiště v Chebu a dopřát zde sobě i svým dětem let motorovým nebo bezmotorovým letadlem.

Pěší turistika

Okolí kempu Dřenice nabízí množství zajímavých turistických tras Okolí kempu Dřenice nabízí množství zajímavých turistických tras a to jak za přírodními památkami, tak za památky kulturními. Tipy na výlet naleznete například na turistických webech. Náš relaxačně pobytový areálu zaměřený na pobyt rodin s dětmi je tak zajímavý výchozí bod pro množství různých aktivit.

Mapa kempu

V našem areálu si můžete vybrat pro karavany, osobní automobily i stany místa která mohou být celodenně oslunění (v části blíže vody) i místa s částečným zastíněním vzrostlými stromy. V sezoně je u nás možnost i dlouhodobého parkování karavanů, obytný vozů i stanování. Celkem je k dispozici 134 míst o rozloze 70 až 110m2 s přípojkou elektřiny 220V/6A (zásuvka podle české normy). Při rezervaci si můžete vybrat konkrétní místo

Více informací

Kde nás najdete

.Autokempink Dřenice spol. s r.o. Dřenice, Cheb, 350 02

.květen - září +420 354 431 591 (recepce)

.po celý rok +420 604 457 878 (kancelář)

.autokempinkdrenice@seznam.cz

.kemp v provozu od 1.5. - 30.9.

Více informací

AUTOKEMP DŘENICE

Autokempink Dřenice je relaxačně pobytový areál s více než čtyřicetiletou tradicí. Kemp leží na břehu vodní nádrže Jesenice u Chebu a má velmi dobré napojení na silnici R6 a silnici č.21 z Chebu do Plzně.

+420 732 564 407
+420 604 457 878

Sdílejte s námi